MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 13781040
nr 1378 1040
Vitrinskåp
Ryssland, omkring 1800, Jacobs art, Mahogny / mässingsdekor. Bredd: 80 cm. Djup: 44 cm. Höjd: 193 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
5.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:42:25
4.000 kr
4.200 kr
5.000 kr
5.200 kr
5.400 kr
5.800 kr